Skip to main content

O nás

Momentále sme najväčia a najsledovanejšia SLOVENSKÁ REGIONÁLNA TELEVÍZIA

Môže nás sledovať až 700 000 domácností na celom SLOVENSKU

Pre koho vysielame?

Západoslovenská televízia je regionálna televízia zaznamenavajúca množstvo udalostí, ktoré sa do iných celoplošných médií takpovediac nezmestia.

Dávame prednosť regionálnym témam, na ktoré je región západného Slovenska veľmi bohatý. Západoslovenská televízia je komerčná televízia, ktorej hlavným zdrojom príjmov je reklama.

Štruktúra vysielania

Vysielame predovšetkým regionálne spravodajstvo a publicistiku, tématické magazíny, diskusie a dokumentárne filmy.

História

Televízia začala vysielať 1. apríla 2012 na základe licencie TD/51 pre televízne vysielanie. Štartu vysielania predchádzalo vybudovanie televízneho štúdia, príprava grafiky a techniky. Za štartom televízie stojí spoločnosť RegionMedia s.r.o. , ktorá má za sebou bohaté skúsenosti z oblasti mediálnej tvorby a to: spoluprácu s RTVS pri vysielaní mnohých dokumentárnych filmov, produkciou videozáznamov z rôznych podujatí alebo realizáciou reklamných spotov. V súčasnoti vysielanie Západoslovenskej televízie prevádzkuje spoločnosť ZSTV Media s.r.o.

Naše poslanie

Poslaním Západoslovenskej televízie je byť doslova “Tam, kde žijete” a prinášať udalosti z regiónov profesionálne, objektívne, no s dávkou morálnosti a lojality.
Našou víziou je byť na poprednom mieste u diváka západného Slovenska, pri hľadaní regionálnych udalostí. Byť dôveryhodným zdrojom informácií a byť tou najlepšou voľbou pre zákazníkov inzerujúcich v regionálnych médiách.

Ako nás naladíte?

Kábloví a IPTV operátori

  • UPC BA – digital: 138. kanál
  • SATRO – BA
  • SWAN
  • Magio
  • Antik Košice
  • ostatní kábloví op. v obciach západného Slovenska